Maringotka – Stavba modelu

Než se začne se samotnou realizací je potřeba vytvořit si model pro přesnější představu o rozměrech a dispozicích maringotky.K tomu stačilo málo – pár modelářských latí, lepidlo , barvy a trpělivost. Během svátečních dní vznikl „mustr“ toho co má vzniknout v reálu. K tomu stačilo málo – pár modelářských latí, lepidlo, barvy a trpělivost.

Maringotka bude 6,5 metrů dlouhá a 3 metry široká. Představa je o jednom velkém společném prostoru kde bude spaní, obývací část se sedačkou a kuchyňská linka, jediná samostatná místnost bude sociální se sprcháčem,umyvadlem a wc. Aby do zahrady i vzhledově trochu zapadla bude podvozek na dvou nápravách a kola budou estetická – litinová. Vstup do maringotky budou zajišťovat francouzké dveře umístěné uprostřed. O vytápění se budou starat krbová kamna a v budoucnu na temperaci i elektro ohřev pomocí přímotopu.

Barevné podání na modelu by mělo korespondovat s reálnou představou, celá maringotka bude v šedé barvě, okna a dveře „antracit“ V době nepřítomnosti bude možné před vstupní dveře zasunout ochranou dřevěnou žaluzii.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *