Kontakt

Luboš Dejdar

Živý se jako servisní technik, jeho zálibou jsou především „retro“ věci a rekonstrukce, kdy se z vraků amatérsky pokouší dělat znovu funkční celky. Amatérsky proto, že podmínky v kterých to vzniká jsou skutečně kutilské a vše vyrábí „na koleni“ často bez zkušeností a za pomocí internetu získává návody a rady k dalším pracím. Práce vzbudili ohlas a díky dokončené rekonstrukci člunu Kobliha došlo na vydání článku a seriálů o rekonstrukci a následně reportáže z plaveb snad po většině tocích české republiky.

Další vášní je malování. Zprvu tužkou na papír a celkem brzo přešel na olejomalbu na plátno. Nyní techniky střídá podle chuti a nálad, inspirují ho situace ze života, které proměňuje na kresby převážně s geometrickými prvky. Nepotrpí si na reálné malby a nebojí se neobvyklého ztvárnění představ. Velkou zálibu má v malbě a kresbě lodí všeho druhu. Pravidelně jsou pořádány výstavy v jeho rodné obci Třebovice v Čechách a dostal příležitost vystavovat např. v Mníšku pod Brdy, ve Chvaleticích a další výstavy se plánují.

Aktuálně kreslí do obecní kroniky události a spolupracuje s magazínem Yacht, portálem Krása Jachtingu, nebo Hodonínským deníkem v závislosti na činnostech, kterým se právě věnuje.

Máte-li dotaz, nebo chuť se na něco zeptat, nebo jen tak napsat, tak neváhejte napsat na email uvedený níže.

Mobil : 702 800 887

Email: koblihateam@email.cz

Litomyšlská 917, Česká Třebová 560 02